O nas

NU-MED Grupa SA. działa jako podmiot leczniczy, posiadający w swojej strukturze szpital i pracownie diagnostyczne. Główna siedziba firmy znajduje się w Elblągu - Centrum Radioterapii i Usprawniania. Szpitalny Oddział Radioterapii działa od stycznia 2013 r. Usytuowany jest przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Jest to nowoczesny ośrodek, zapewniający Pacjentom pełne bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę.

Szpital wyposażony jest w 50 łóżek dla chorych, Zakład Radioterapii z 3 akceleratorami (urządzenia do leczenia promieniowaniem jonizującym), Zakład Fizyki Medycznej, modelarnię, strukturę umożliwiającą bezpieczną opiekę pielęgniarską. Całość zajmuje ok. 2500 m2.

Poza tym w strukturze firmy znajdują się dwie pracownie diagnostyczne – Pracownia Tomografii Komputerowej i Pracownia Rezonansu Magnetycznego świadczące usługi z zakresu diagnostyki obrazowej.

Pracownie dysponują najnowszej generacji sprzętem, który dzięki szerokim możliwościom technicznym umożliwia wydajną i skuteczną diagnostykę, a dzięki bogatemu oprogramowaniu klinicznemu wykonanie pełnego zakresu badańz zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Do państwa dyspozycji pozostaje zespół doświadczonych lekarzy radiologów, techników radiologii oraz pielęgniarek. Służą swą wiedzą i doświadczeniem. W skład firmy wchodzą też dwie Poradnie - Onkologiczna i Hematologiczna.

Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na działalność szpitala i diagnostyki obrazowej, oraz Poradni, gwarantującą bezpłatne świadczenia medyczne.

Świadczymy usługi również na rzecz szpitali i pacjentów komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dotyczącą diagnostyki obrazowej i korzystania ze świadczeń realizowanych w naszej firmie.

Kontakt

ul. Królewiecka 146, 82-300 Elbląg
Rejestracja tel. 55 235 89 89 
fax 55 234 04 69
Poniedziałek - Piątek godz. 8.00 - 17.00

Projekt i realizacja © 2015 agencja reklamowa soluma – projektant stron www
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Content

Od 1 stycznia 2015 r. rozpoczęliśmy diagnozowanie pacjentów zgodnie z tzw. szybką ścieżką onkologiczną.

Szczegółowe informacje dla pacjentów oraz poradni zainteresowanych współpracą w ramach pakietu onkologicznego uzyskacie Państwo pod nr tel. 55 235 89 89.
http://pakietonkologiczny.gov.pl/